NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand

Jaký byl týmový turnaj

 

Jaký by to byl turnaj bez pohárů

Pokud bych měl turnaj zhodnotit jedním slovem, tak bych řekl fantastický! Během celého turnaje byla skvělá nálada, zažili jsme nečekaně těsné souboje. Týmy se přetahovaly o první místo po celý zápas, aby v závěru dvěmi šťastnými zásahy tým získal cenné vítězství (prostě WOW, neuvěřitelný zážitek vše sledovat online a fandit při každém střetu). Zažili jsme nečakaný obrat, kdy poražený tým z první části se brilatní strategií doslova pomstil v zápase o bytí v turnaji (nutno říct, že minimálně po dvě třetiny nebylo jasné, který tým má navrh). 

Celkově se turnaje zúčastnilo 11 týmů (Princezny, niceXtra, Pěst Valoru, Kissáci, Bylo nás pět, UBK, Predátoři, Bulánci, Marklaři, OMG, Bombíci). Nakonec to na medailových pozicích dopadlo následovně:

 

1. Bulánci | 2. niceXtra | 3. Bombíci

Heleď, já si myslim, že je porazím sám. Neboj, mi ti to zkazíme.

Dokonce týmy, které laser game objevily teprve nedávno, byly obrovským soupeřem. Los jim nepřál, tehnika ještě nebyla úplně perfektní, ale jak při svém prvním  zápase Predátoři potrápili pozdějšího vítěze ... smekám a respekt. Zápasy týmů od 5. místa dolu měly rovněž obrovský náboj a velmi mne překvapila celková vyrovnanost.

Čistě holčičí tým hned v prvním zápase narazil na celkově druhý tým, se kterým prohrály, ale při dalších zápasech dokazovaly, že laser game jim rozhodně  není cizí. V několika týmech byla vždy jedna holka, která určitě nehrála druhé housle a její body byly velmi cenné při konečném účtování.

Tým Overly manly gentlemans se na turnaj pořádně připravil.Tým složený z freelancerů Marklaři překvapil, byť slepený na poslední chvíli, tak velmi všechny pozlobil. Bohužel je na 2x pohřbil celkově čtvrtý tým OMG.

OMG poslal do proher pozdější vítěz a jejich fantastická bitva s Bombíkama (mimochodem OMG Bombíky poslala do proher první) přinesla skvělou atmosféru. Nakonec Bombíci zabombili a v závěru zápasu se OMG trhli. OMG jsem tipoval na celkové druhé místo ... nicméně Bombíci jim přisoudili bramborovou medaili.

S bližícím se koncem turnaje jsme se všichni nahrnuli před monitori a fandili a fandiliniceExtra procházel turnajem bez prohry, než narazil na Bulánky a spadl do proher. Nicméně obrovskou bojovností se prokousal přes Bombíky, opět skvělý západ, a vrátili se do hry o první místo.

V nestreženém okamžiku narostli poháru knír, podezírám z toho tým OMG

Velké "opakované" finále mezi niceExtra a Bulánky dopadlo stejným výsledkem. Mimochodem Bulánci měli v týmu slečnu, která se hru od hry jen a jen zlepšovala (btw slečna z Bombíku předváděla rovněž skvělou hru!).  Tým niceExtra byl složen pouze z kluků, nutno říct, že byli velkým překvapením turnaje, a to i přes jejich blonďatý handicap.

Ve výsledku Bulánci prošli turnajem bez porážky a to včetně gentlmenského zápasu s Bombíkama, se kterými neměli čest se v celém turnaji utkat (už to vypadalo, ale niceXtra odsoudili Bombíky ke třetímu místu.

A jak to vlastně celkově  dopadlo?

1. Bulánci (5:0)

2. niceXtra (5:2)

3. Bombíci (4:2)

4. OMG (3:2)

5. Markláři a Kissáci

7. UBK a Bylo nás pět

10. Princezny, Pěst Valoru a Predátoři

 

Všem týmům gratuleme ke skvělé hře a na podzim to opět rozehrajem "Let's mortal continue ..."

Spíš nějaká tarantule, ale nakonec to všem bylo jasné. Pořadí, průměrné skóre, počet zápasů a maximální skóre (bohužel se nejedná o kompletní přehled)

Nejlepší týmy v turnaji (nahoře Bombíci, niceXtra a dole Bulánci)  

Já jsem je tipoval na druhé místo. Někteří si stále myslí, že jim to pomůže vyhrát.tak se vrátí a nestačí se divit, co všecno poháry zažilyA takhle vypadají všechny pohromadě, jen škoda těch medvídků.

Ještě na závěr nějaký grafík tepové frekvence při turnaji (nízký tep je ještě před hrou a pak už to začalo)

Během jedné turnajové hry se prý dalo spálit 250 kcal a to díky tomu, že měření si myslí, že běhám, když se flákám se spálilo jen 170 kcal

a připravujeme pro Vás nový typ hry, kde tepovka vypadá následovně (když se netrénuje, tak to při mém pohybu ani lepší být nemůže ...)

A tuto hru pro vás připravujeme

MultiTrans

Líbí se vám laser game?

Nářez - 76.5%
Super - 16.7%
Jde to - 3.1%
Nic moc - 3.7%

Otevírací doba

Hru si vždy rezervujte online na webových stránkách.

Rezervace je možné vytvořit na www.lejzr.cz/rezervace.php

Pondělí Zavřeno
Úterý vždy na objednávku
(14:00 - 22:00)
Středa 15:00 - 20:00
(jiný čas na objednávku)
Čtvrtek vždy na objednávku
(14:00 - 22:00)
Pátek 15:00 - 20:00
(jiný čas na objednávku)
Sobota 14:00 - 20:00
(jiný čas na objednávku)
Neděle vždy na objednávku